Sværd og Kæder til SOLO Motorsave FARMER16
Her finder du vores udvalg af Sværd og Kæder til SOLO Motorsave FARMER16.
Du kan udfylde vores reservedelsfinder med type eller model, for at præcisere din søgning.
1Vælg mærke
Her vælger du hvem der har lavet din maskine. F.eks. HUSQVARNA, PARTNER eller STIHL.
2Vælg type
Her vælger du hvilken type dit produkt hører under. F.eks. Motorsav.
3Vælg model
Her vælger du modellen på din maskine. F.eks. STIHL MS251.
Oregon x
16" / 40 cm x
  • OREGON® 20BPX067E
    chainsaw_bar_length_simple
    40 cm
    chainsaw_links
    67
    chainsaw_pitch
    .325"
    chainsaw_chain_gauge
    1,3 mm (0,050″)